Nabízíme
našim klientům
servis na míru

Řadíme se mezi významné poskytovatele komplexních služeb v železniční dopravě, spedici a logistice. Spokojenost našich zákazníků je pro nás tou nejvyšší prioritou.

Železniční doprava

Železniční doprava

Jsme licencovaný železniční dopravce. Působíme v České republice a na Slovensku. Zákazníkům poskytujeme vždy komplexní řešení na míru, přesně podle požadavků.

V rámci železniční dopravy klientům zajišťujeme přepravu jednotlivých vozů a přepravu ucelených vlaků. Vše ve třech režimech - spotovém, pravidelném a just-in-time. Po ruce máme celou flotilu, více než 250 vozů, která se neustále rozrůstá podle potřeb zákazníků.

Flexibilita je na prvním místě. Nezalekneme se ani mimořádných zásilek. Tým zkušených odborníků zná cesty a způsoby, jak vyřídit povolení a realizovat přepravu po celé Evropě, a to v jakémkoliv z výše zmíněných režimů.

Spediční služby

Spediční služby

Postaráme se o logistiku. Poskytujeme komplexní logistické služby point-to-point a služby navazující nebo předcházející samostatné přepravě.

Záleží nám na spokojenosti klienta. Zajišťujeme přístavní služby u všech evropských moří, námořní přepravy, včetně zaoceánských plaveb, silniční a letecké přepravy. Vyřešíme i náležitosti týkající se cla na vstupu nebo výstupu zboží z EU.

Jsme specialisté a máme hustou síť partnerů po celé Evropě. Spolupracujeme se spedicemi a národními a privátními dopravci. Rozumíme dopravnímu trhu a synergie mezi jednotlivými přepravami využíváme ve prospěch zákazníků.

Vlečky

Vlečky

Provozujeme vlečky v České republice, čímž nahrazujeme více než 750 kamionů týdně a přispíváme ke zlepšení životního prostředí. Pro naše zákazníky poskytujeme služby v obchodní, provozní a legislativní oblasti spojené s provozem vlečky.

V čem jsme lepší než ostatní?

Každý zákazník má svého account manažera

Dispečink zajišťující bezproblémový průběh

Dohled 24 hodin denně, 7 dní v týdnu